regi odb.

Regeneracja i odbudowa ciała

Zabiegi IPL z serii regeneracji i odnowy ciała działają silnie pobudzająco na włókna kolagenu i elastyny, które są odpowiedzialne za gładkość, jędrność, sprężystość i elastyczność naszej skóry. Działanie światła IPL idealnie napina skórę i łagodzi cellulit, pozwala na odmłodzenie skóry poprawiając jej kondycję, a nawet spłyca rozstępy.

Proponujemy trzy dostosowywane do potrzeb skóry programy pielęgnacyjne:

Program 1 – polecany dla kobiet po ciąży, dotkniętych spadkiem elastyczności np. w okolicy brzucha oraz rozstępami powstałymi po szybkim przybraniu na wadze. Rozstępy po serii zabiegów mogą ulec wygładzeniu i znacznemu zmniejszeniu (dzięki czemu będą mniej widoczne).

Polecana seria 8 zabiegów w odstępie co 14 dni.

Partie ciała, które poddajemy temu zabiegowi – brzuch, uda, pośladki, część lędźwiowa, piersi.

 

Program 2 – polecany dla osób w trakcie i po terapiach odchudzających (przy dużym spadku wagi), aby ujędrnić i poprawić kondycję rozciągniętej skóry.

Seria zabiegów 6-8, w odstępie co 21 dni.

Partie ciała, które poddajemy temu zabiegowi – brzuch, uda, pośladki, część lędźwiowa, piersi, ramiona

 

Program 3 – dla osób, których skóra jest wiotka, w której następuje widoczny spadek kolagenu, co za tym idzie skóra straciła już jędrność.

Program polecany dla skór dojrzałych, w celu wygładzenia niedoskonałości, uelastycznienia skóry, poprawy jej sprężystość i elastyczności.

Seria 4 – 6 zabiegów co 21 dni.

Partie ciała, które poddajemy temu zabiegowi –  ramiona, pośladki, piersi, uda, brzuch

Cennik